LOOK OF THE DAY

22 września 2016

 kurtka - ESTRELA  bluzka - ZARA  stanik - MYSTERIOUS okulary - MOHITO 
szorty - SHEINSIDE  buty - DEEZEE

ostatni letni look 'ONLY BLACK'

20 września 2016


No to co? Lato nam się kończy! Wielki smutek, ale niestety taka kolej rzeczy. Czas odliczać do kolejnych wakacji, więc i przyszedł moment na porządki. Na pierwszy rzut idzie laptop - mnóstwo zdjęć, mnóstwo folderów. Porządkując te wszystkie pliki znalazłam zapomnianą stylizację, która była robiona około dwa tygodnie temu. Pamiętam, że ten dzień był bardzo upalny - aż nie było czym oddychać. Zestawiłam look w 'only black'. Mimo, że lubię kombinować w stylizacji, to czasem mam po prostu ochotę ubrać się cała na czarno. Sukienka hiszpanka; wielkie, czarne okulary i baleriny z dodatkami ćwieków. Dajcie znać, czy Wam się podoba!


 sukienka - MOSQUITO  okulary - C&A  torebka, buty - ZARA

PRZEJAŻDŻKA NA ROWERZE #withfriends

11 września 2016


Czego będzie mi brakować w zimę najbardziej? Roweru! Uwielbiam rowerowe wycieczki, odkrywanie nowych miejsc i to uczucie wiatru we włosach! (chociaż robię to bardzo rzadko, poprzez brak czasu). Zaletą jazdy rowerem jest bez wątpienia fakt,ze pozwala nam on korzystać z uroków pięknej pogody oraz motywuje do aktywności fizycznej. Razem z moją przyjaciółką postanowiłyśmy sfotografować jeden taki dzień z plecakiem pełnym prowiantu. Prezentuję Wam również outfit z przejażdżki. A Wy lubicie sobie popedałować? :-D

sweter - MOSQUITO  czapka - NEWERA  buty - NEWBALANCE
rower - ALEGRO

ZAPOMNIANA STYLIZACJA #jeansowasukienka

6 września 2016


HEJ! Stylizacja, którą teraz widzicie została stworzona na początku sierpnia, lecz przy natłoku innych stylizacji została zapomniana ( jeszcze w długich włosach ). Serwuję Wam dzisiaj asymetryczną jeansową sukienkę, która kojarzy mi się z Flinstonami. Dlaczego? - nie mam pojęcia, może proprzez 'fiflaki', które pojawiają się na sukience. Co do butów.. podejrzewam, że będę zhejtowana, ale co mi tam! Postawiłam na beżowe botki z frędzlami. Koniecznie dajcie znać, czy takie połączenie do Was przemawia - jestem bardzo ciekawa!
sukienka - ZARA  okulary - MOHITO  buty - DEEZEE

today's outfit

4 września 2016

czapka - NEWERA  sukienka - C&A  buty - DEEZEE
FOLLOW ME @DAJANASZYMKOWIAK