BABSKI CHILLOUT NA BALKONIE

31 sierpnia 2016


Planujecie babski wieczór? Chcecie spędzić go w miłym towarzystwie bez większych imprez? Po prostu się 'wychillować'? Tak! Pytanie, gdzie znaleźć takie miejsce? Sezon balkonowy nadal trwa, więc pomysł na wieczór, na świeżym powietrzu - bomba! Pogoda rozpieszcza, czuć nadal lato, więc wypada to wykorzystać na sto procent. Idealna okazja na wypoczynek z przyjaciółką przy ploteczkach i  pysznościach - może i trochę nie zdrowymi, ale od czego są babskie wieczory, prawda? :)  Zobaczcie jak wyglądał nasz ostatni piątek! A Wy jak spędzacie czas?

TODAY'S LOOK #bike

29 sierpnia 2016

koszula - MOOSHI  spodnie - MOOSHI  okulary - SINSAY  buty - DEEZEE

#memories SPAIN

28 sierpnia 2016


Dobry Wieczór! Jesteśmy na finiszu naszych wakacyjnych lenistw, ale głowa do góry, bo im ciekawiej i pogodniej się żyje, tym czas szybciej mija. Okres wakacyjny daje poczucie całkowitej wolności wyborów. Oczywiście drobne domowe obowiązki nadal nas obowiązują, jednak wszystko robione jest przez nas może nie wolniej, ale na pewno bezstresowo. Ale nie ma czym się martwić na zapas! Zanim się obejrzymy to trzeba już będzie planować ferie, a później wakacje 2017, więc amy radę. A teraz zostawiam Was z moją ostatnią wakacyjną pocztówką z Hiszpanii!

RÓŻOWA MAXI & BALETKI

24 sierpnia 2016


HEJ! Maxi polubiło wiele z nas - także i ja. Nie dość, że są modne niemal w każdym sezonie, to do tego są również niezwykle wygodne i idealne na ciepłe dni. Moja maxi na dziś jest różowa, ale nie ukrywam, że marzy mi się jeszcze w kolorze żółtym. Można z nimi pokombinować, stworzyć wiele różnych zestawień. Dziś połączyłam ją z szarą, zwykłą bluzką oraz różowymi baletkami! I jak się podoba ? :)

bluzka - H&M  spódnica - ZARA  buty - ESTYLOWO

KROPKI & PASKI

22 sierpnia 2016


HEJ KOCHANI! Na powitanie tygodnia mam dla Was mój dzisiejszy zestaw. Tym razem  zestawiłam ze sobą kropy i paski - czy to dobre rozwiązanie? Pasy i grochy możemy łączyć ze sobą nawzajem, o ile zachowamy spójną kolorystykę. Obecnie moda jest bardzo tolerancyjna. Panuje całkowita dowolność w łączeniu rozmaitych wzorów i kolorów. Sprawdźcie jak to u mnie wygląda i dajcie znać koniecznie, czy Wam się podoba! :)

kurtka - MOSQUITO  sukienka - MOOSHI  torebka - ZARA  buty - ADIDAS

CIACH i po WŁOSACH!

20 sierpnia 2016


HEJKA! Mamy sobotę ( jakby ktoś nie wiedział ;P ). Dla Was to początek weekendu, a dla mnie to nowa ja! Jak możecie zauważyć na zdjęciach zaszły pewne zmiany w moim wyglądzie. Wszystkie znaki na niebie i ziemi mówiły mi, żeby ściąć włosy. Z powodu, że mam przyjaciółkę fryzjerkę - Stało się! Ciach, ciach i po włosach! Kilka centymetrów poszło, ale nie żałuje! Zdecydowanie muszę przyzwyczaić się do nowego wyglądu, ale to przejdzie z czasem. A Wy co sądzicie? Czy cięcie wyszło mi na dobre? :)
FOLLOW ME @DAJANASZYMKOWIAK