LATO WRÓĆ

28 lutego 2016


LATO WRÓĆ! Tak bardzo już tęsknie za latem, że dzień w dzień oglądam zeszłoroczne stylizacje, wspomnienia z wakacji. Gdzie to słońce, gdzie długie spacery, gdzie plaża, gdzie zimne drinki? Kiedy nadejdzie czas, gdy z szafy zaczniemy wyciągać zwiewne sukienki, zakładać sandałki? Oby ten czas przyszedł szybko! Kto tęskni za latem tak jak ja? Tym czasem zostawiam Was z zeszłorocznymi, letnimi zdjęciami.

OOTD TUESDAY

23 lutego 2016


Hi! Nie wiem jak Wy, ale ja już czekam z niecierpliwością na wiosnę! Już mam dość zimowych butów; ciepłych puchowych kutek itd, itd. I zawsze co roku mam taki czas, gdy nie mam 'weny' na look. Chcę czas kiedy wyciągam letnie buty, a emuski wkładam za same dno szafy.. Oby ten czas przyszedł szybciej, niż myślę. W moim mieście, czyli w Poznaniu pogoda 'skacze' - raz jest zimno, raz cieplej. A dzisiaj co? Stylówa na luzaku - krótki, wełniany golf; szare jeansy ( uwielbiam je! ) i białe traperki. Co sądzicie? HOT or NOT?

golf - H&M  kurtka - SHEINSIDE  torebka - ZARA  okulary - SINSAY  spodnie - H&M  buty - DEEZEE

FRIDAY

19 lutego 2016


PIĄTEK, PIĄTECZEK, PIĄTUNIO! Witam Was w piątek, kiedy chęć do życia się rozpoczyna, bo weekend się zaczyna! Nawet nie macie pojęcia jak czekałam na ten dzień. Pobudka 3:30 - 11:30 koniec pracy. Iiiiiii, cały weekend wolny - wreszcie!  Aż, nie mogę się doczekać, aż poczuję poduszkę ;P. Nie wiem, czy już o tym wspominałam, ale kocham spać. Mogłabym przesypiać całe dnie i noce. Także dla takiego śpiocha jak ja, wstanie co drugi dzień w środku nocy to wielki wyczyn. W końcu się wyśpię i wypocznę. Choć, nie powiem.. chętnie bym gdzieś wyjechała - może nad morze :)? HM...

kosmetyki - ORGANIQUE  buty - DEEZEE  skarpetki - SINSAY  kalendarz - PEPCO  case - SINSAY 

PO DRUGIEJ STRONIE LUSTRA na czarno-białym TLE

15 lutego 2016


HEJ! Odzyskałam chwilę czasu, więc postanowiłam pobawić się w przeróbkę zdjęć. Tym razem pokazuję się wam podwójnie oraz na czarno - białym tle. Wydaję mi się, że od czasu do czasu takie urozmaicenie zrobi dobrze mnie i Wam. Zero monotonii - tego się trzymajmy! Przygotowałam zestaw z połączeniu ciemnych barw z różową ramoneską. Plus wybrałam klasyczne botki ze złotą szpilką. Jak oceniacie moja 'pracę' :)?

 kurtka - STRADIVARIUS  czapka - WGO  okulary - SINSAY   
koszula - ROSALESHOP   spodnie - H&M  buty - STYLOWEBUTY
FOLLOW ME @DAJANASZYMKOWIAK