SPONTAN wroclove #jarmark

1 grudnia 2016

Lubicie spontany? - Bo ja uwielbiam! Ćwicząc, któregoś wieczoru na siłowni razem z Adrianem rozmawialiśmy o tym, jak fajnie by było pojechać gdzieś na weekend. Padło na miasto Wrocław - bardzo lubimy to miasto, także wybór był prosty. Dużo moich dróg prowadzi właśnie tam, dlatego gdy buszowałam w internecie w poszukiwaniu ciekawych jarmarków świątecznych i dowiedziałam się, że jeden z największych jest właśnie we Wrocławiu bardzo się ucieszyłam. Lampki, ozdoby, girlandy, choinki, piosenki świąteczne- wszystko to sprawia, że od razu można poczuć magię świąt, mniej czy bardziej irytującą. Bardzo lubię takie miejsca, bo mogę poznać produkty, o których nie słyszałam, jest ich naprawdę sporo- kiełbasy i wędliny miody, przyprawy, sosy, chleby, słodkości i wiele wiele innych. Polecam wszystkim wybrać się tam na weekendową wycieczkę. 
A teraz Was zostawią z mała garstką zdjęć. :)

- 9 komentarzy -

 1. Szkoda że nie byliście dłużej bo fajnie by było zorganizować jakieś spotkanie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Faktycznie małą garstka zdjęć. A to z łazienki w majtach mogłaś sobie darować. W internecie nic nie gnie..

  OdpowiedzUsuń
 3. szkoda, że do Wrocławia mam daleko, ale my też potrafimy wstać z rana i stwierdzić, że jedziemy gdzieś w Polskę na weekend :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwielbiam spontany, one chyba są najlepsze! Zdjęcia na prawdę świetne. Chociaż nie miałam okazji jechać to ciesze się,że dałaś zdjęcia, na pewno bardzo mi przybliżyłaś ten Jarmark. A u mnie konkurs na bardzo fajni świąteczne rzeczy także jeżeli masz ochotę wziąć udział to wpadaj i komentuj.
  http://malgosianablogu.blogspot.com/2016/12/1-blogmas-konkurs.html

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń

FOLLOW ME @DAJANASZYMKOWIAK