HAPPY NEW YEAR'S

31 grudnia 2015


No to przyszedł czas na pożegnanie 2015 roku, a przywitanie kolejnego. Ten rok był bardzo zmienny - raz było bardzo dobrze, a raz bardzo źle. Dużo się w moim życiu zmieniło, dużo się nauczyłam, wiele zmieniłam. Zawsze się mówi, aby przeżyć ten kolejny rok lepiej niż poprzedni i ja się tego trzymam. Postanowień jako takich nie mam, bo z reguły się one nie realizują. Żyje z dnia na dzień i wydaję mi się, że to co ma się wydarzyć to się wydarzy. Co Cię nie zabiję to Cię wzmocni - i takim zdaniem zakończę ten rok.

No ale cooo.. mamy SYLWESTRA! Czyli czas zabawy, czas na wystrojenie się i czas spędzenia wśród najbliższych. Gdzie spędzacie ten ostatni dzień roku? My w tym roku wybieramy się na salę, ale mało tego.. to będzie BAL PRZEBIERAŃCÓW! Będzie to moja pierwsza taka typu impreza, więc nie mogę się doczekać wieczoru. A w co się przebieram? Nie zdradzę - zobaczycie na Insta (@dajanaszymkowiak) i Snapie (@dajanasz). Mam nadzieję, że Wy też macie ciekawe plany i spędzicie go tak jakbyście chcieli!

Także - Życzę Wam SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!
A teraz zapraszam Was na sesję, którą specjalnie przygotowałam na tę okazję!

koszula - ZARA  spódnica - MOSQUITO  naszyjnik - LABOW  buty - NEWBALANCE

CAŁY 2015 ROK ZA NAMI! #newyearscomingsoon

30 grudnia 2015


Równe 140 postów, ponad 2000 zdjęć, około 100 stylizacji, z jakieś 300 godzin przed komputerem, 2 mln wyświetleń - CZYLI NAJPIĘKNIEJSZE RZECZY I MOMENTY ROKU 2015!

NOOS ICON & KOBALTOWY PŁASZCZ

29 grudnia 2015


HEJ, hej, hej! W dzisiejszej stylizacji znajdują się moje dwa must have tej zimy, o czym mowa? Tytuł podpowiada - czyli najcieplejsze Noos Icon oraz kobaltowy płaszcz. Na te dwie rzeczy czaiłam się dłuższy czas, ale w końcu się na nie zdecydowałam i są JUZ w mojej szafie. Zestawiłam je z koszulą w kratę i spodniami z eko skóry. Taki typowy zwyklaczek do pracy, czy do szkoły. A zresztą sami zobaczcie, miłego oglądania! Buziak!

 płaszcz - SHEINSIDE  koszula - RESERVED  czapka - SINSAY   naszyjnik, zegarek - EDIBAZZAR
spodnie - ZARA  buty - SCHAFFASHOES

..i PO świętach

27 grudnia 2015


Cześć Kochani! Mamy 27 Grudnia, czyli koniec obżarstwa i leniuchowania. Jak to się mówi? - Święta, święta i po świętach. Czas wrócić do rzeczywistości. Tyle czekaliśmy, odliczaliśmy i już po nich. Godziny przygotowań, dekorowanie choinek, domu i potraw, które aż trudno zliczyć. Wigilię spędziłam w rodzinnych stronach, pierwszy dzień świąt u dziadków na obiedzie, a drugi dzień świąt u Adriana. Ten ostatni dzień świąt zawsze zostawiamy tylko dla siebie - wtedy objadamy się słodyczami i oglądamy filmy do nocy. A co teraz? Teraz czas odliczać czas do Sylwestra. Gdzie w tym roku witacie Nowy Rok? Dawajcie znać, bo ja w tym roku mam przebieranego Sylwestra!

kurtka - MANEKINO  sweter - H&M  spodnie - ZARA  buty - NEW YORKER

FAMILIA <3
FOLLOW ME @DAJANASZYMKOWIAK