HAPPY NEW YEAR!

30 grudnia 2013


Rok 2013 się kończy..

Mam nadzieję, że był on dla Was udany i że zrealizowaliście choć część swoich planów (lub wszystkie). W nowym roku życzę każdemu z osobna jeszcze większej wytrwałości, a także zwyczajnego szczęścia, zdrowia oraz wspaniałych przyjaciół, z którymi można dzielić sukcesy i porażki.
 
Radosnego i szczęśliwego Nowego Roku 
z marzeniami o które warto walczyć,
z radościami którymi warto się dzielić,
z przyjaciółmi z którymi warto być i
z nadzieją bez której nie da się żyć!

A WY JAK SPĘDZACIE WIECZÓR - W domku, na domówce czy na imprezie? 
MACIE JUŻ USZYKOWANE KREACJE ?

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU ! 
Całuję. daajaA

sukienka - AVOCADO

PIERWSZE POCZYNANIA NOWYM APARATEM - OUTFIT

29 grudnia 2013

Przedstawiam Wam pierwsze zdjęcia zrobione nowym aparatem! Uwielbiam go! Może nie są one jeszcze perfekcyjne, ale mam nadzieję, że z dnia na dzień będą coraz lepsze. Razem z mamą i chłopakiem powoli zapoznajemy się z działaniem tego sprzętu, ale ja już jestem bardzo zadowolona z efektów uzyskanych z jego pomocą. Nie znam jeszcze połowy funkcji, ale mam jeszcze sporo czasu (i chęci!) by je odkryć . Pogoda, póki co, jest idealna do robienia zdjęć – słońce prześwitujące przez chmurki i lekki wiatr. Mam już tyle pomysłów na zdjęcia, że głowa mała! Ich realizacje będziecie mogli zobaczyć na blogu już niebawem! 

Czy to naprawdę grudzień? Gdzie jest zima? Kalendarzowo właśnie się rozpoczęła, ale pogoda chyba chce nam spłatać psikusa, bo w ogóle nie można jej poczuć. Bardzo się cieszę, bo zimy nienawidzę, ale przeczuwam, że mróz nas jeszcze dopadnie. Brrr, jak o tym pomyślę, to od razu robi mi się zimno. Zanim jednak ona nadejdzie, czas wykorzystać te ciepłe, grudniowe dni. Trampków w tym okresie jeszcze nie miałam na nogach! Choć moim zdaniem to nie są takie zwyczajne trampki. Oczywiście, by zachować zimową stylistykę założyłam także cienki kożuch, bluzę z motywem śnieżek oraz różową czapkę. Mam nadzieję, że się spodoba się Wam moja słoneczno-zimowa wariacja!

kurtka - SHIENSIDE  bluza, czapka - MAGIAZAKUPOW  bransoletki - FASHIONMUFFINBRACELETS  
spodnie - COCOMODA  torebka - PASHION  buty - STYLOWEBUTY

DAISY

27 grudnia 2013

Dzwonek do drzwi. Otwieram, a tu kurier z paczką dla mnie, zawierająca piękną, różową i przesłodką koszulę, na której widnieje Daisy (tak, ta z bajki o Kaczorze Donaldzie). Jest wykonana z grubszego materiału, więc spokojnie można nosić ją zimą. Co najlepsze, motyw Daisy jest niemal WSZĘDZIE. Nie mogłam się oprzeć i jak tylko miałam okazję to od razu ją założyłam. Jest w 100% w moim stylu i nigdy bym jej nikomu nie oddała. Znajdzie się ktoś równie nią zachwycony jak ja?

( Przepraszam za nie wyprasowaną koszulę, ale miałam ją pod kurtką i się pogniotła,a nie zauważyłam jak robiłam zdjęcia :( )
koszula - SHEINSIDE

W CZASIE ŚWIĄT

25 grudnia 2013 
Ho Ho Ho! Co znaleźliście pod choinką? Mnie w tym roku Mikołaj bardzo szczodrze obdarował – aż sama jestem w szoku. Nie spodziewałam się mojego wymarzonego prezentu właśnie teraz, miałam kupić go sobie sama w nowym roku. A tu taka niespodzianka! Niektórzy z Was już się domyślają, o co chodzi – TAK! Nowy APARAT: NIKON D3200 plus dodatkowe oczko 50mm! No to teraz dopiero będziecie zasypywani zdjęciami. Szykujcie się!

Oprócz tego w poście możecie zobaczyć, co jeszcze dostałam pod choinkę, ale też prezentuję Wam pierwsze zdjęcia testowe, wykonane za pomocą nowego aparatu oraz jak spędzałam te święta i co podczas nich robiłam - w małym skrócie.

Jeszcze raz życzę Wam robaczki Wesołych Świąt!


MOJE MIASTO W ŚWIĘTA - WESOŁYCH ŚWIĄT

24 grudnia 2013

Moje miasto jak co roku jest piękne przyozdobione na święta, w szczególności w jednym miejscu - a chodzi mi o Stary Rynek. Co roku są tam postawione domki z jedzeniem, pamiątkami i piernikami. Gdy tam wchodzę od razu czuję nadchodzące święta. To miejsce ma dla mnie magiczną moc. Możecie sami zobaczyć na dzisiejszych zdjęciach. Moja stylizacja na dzisiaj to zwyklaczek, ale za to jaki ciepły - takie chyba najlepsze :)

 PS. Boże Narodzenia to czas cudów! Życzę Wam, wiary, miłości i odwagi! Byście z każdego dnia umieli odnajdywać w sobie cuda. Byście nie bali się dążyć za własnymi potrzebami i marzeniami, każdy bowiem jest powołany do szczęścia i rozwoju ducha! Krótko pisząc - WESOŁYCH ŚWIĄT !

 kurtka - PRIV SKLEP  zegarek - EDIBAZZAR  spodnie - DOMODI  buty - BUT4U
FOLLOW ME @DAJANASZYMKOWIAK