28/11/2013 - ootd

28 listopada 2013

Czasem budząc się rano zadaję sobie pytania, wydawałoby się zupełnie nieodpowiednie na tę porę dnia – "po co to wszystko?". Dlaczego skupiam się na tym co będzie, a nie na tym co jest? Dlaczego tak dużo osób nie robi tego, na co ma ochotę i nie spełnia swoich marzeń, ponieważ za bardzo przejmuje się przyszłością? Czy warto oglądać się na innych, chcąc zrealizować swoje cele? Czy nie można zrobić czegoś bez powodu, na spontanie? Za dużo czasu zajmuje nam myślenie o tym, "co by było gdyby". Niech każdy sam odpowie sobie na te pytania. 

Warto cieszyć się chwilą, a co ma być, to będzie. Nie uchronimy się przed całym złem świata, warto jednak czasem go doświadczyć, ponieważ kształtuje to naszą osobowość. Czasami warto żałować tego, co się zrobiło, niż wymawiać sobie brak odwagi w czerpaniu z życia pełnymi garściami. Życie jest krótkie, cieszmy się zatem teraźniejszością i tym co mamy, bo zawsze może być gorzej!

futerko - MOSQUITO
spodnie - SIGNITY
okulary - MISSWISH 
torebka - AMICHE
t-shirt - ANONYMOUS
buty - ELILU

PS. Jak Wam się podoba mój dzisiejszy OOTD ?

MODA - MOJĄ ZABAWĄ

26 listopada 2013

Czasami niektórzy z Was mogą zapomnieć, że mój styl to nie tylko minimalizm. Moda jest dla mnie zabawą, można więc od czasu do czasu zaszaleć i złożyć taki zestaw, który składa się z bardzo różnorodnych elementów - taki jest dzisiejszy OOTD. Nie ma nic trudnego w połączeniu butów i torebki w tym samym kolorze. Namawiam Was zatem, abyście się przełamali i wykorzystując swoją wyobraźnię stworzyli zestawy, w których nie wszystko jest proste, klasyczne i bezpieczne. Zdaję sobie sprawę, że czytelnicy tego bloga dzielą się na takich, którym mój styl się podoba, ale i takich, którym nie przypada do gustu. Wiem, że pod tym postem znajdą się negatywne komentarze odnośnie tej stylizacji. Ja jednak chcę – i BĘDĘ – bawić się modą z uśmiechem na twarzy, bez względu na opinie nieprzychylnych mi osób.

czapka - MAGIAZAKUPOW
kurtka - MOSQUITO
sukienka - ROHO SHOP
kalosze - COCOMODA

WEEKEND ZE MNĄ

24 listopada 2013

Kontynuując weekendowy cykl zdjęciowy przedstawiam Wam kilka fotek z tych najprzyjemniejszych dni w tygodniu. Spędzałam je w różny sposób - imprezie, w domu, w muzeum, a także ucząc się – i wszystko to możecie zobaczyć poniżej. Tydzień temu nie miałam wystarczającej ilości zdjęć, by zrobić taki post, ponieważ aparatu nie miałam pod ręką w odpowiednich momentach. Jednak w ten weekend pamiętałam o nim cały czas, byście mogli zajrzeć na moment do mojego życia. Zapraszam do oglądania


PODOBAJĄ WAM SIĘ TAKIE POSTY ? CHCECIE WIĘCEJ ? :)

PRZYGOTOWANIA DO ZIMY

20 listopada 2013 PRIV SKLEP    SHOESDAY

CZARNO - BIAŁA KRATA

18 listopada 2013

Na dworze coraz zimniej,: niedługo spadnie śnieg (doszły mnie słuchy, że już w tym tygodniu ;WOW ) i znowu będziemy się ślizgać po zamarzniętej wodzie, zakładać grube szale, buty i wszystkie inne zimowe akcesoria. Aż mnie ciarki przechodzą, kiedy o tym myślę. Jeszcze trochę i będą święta, a zaraz potem sylwester. Jak to szybko minie..

W weekend zrobiliśmy zdjęcia stylizacji, która utrzymana jest w kolorystyce czarno-białej, a głównym motywem ubioru jest krata. Gruby sweter może bardzo mocno grzać, nawet jeśli ma się „lekki” dół. Był to jednak ostatni raz w tym roku, kiedy mogłam pozwolić sobie na ściągnięcie kurtki i zaprezentowanie się Wam w pełnej okazałości. Jak Wam się podoba?

sweter - COCOMODA
szorty - BBNB
buty - ELILU
FOLLOW ME @DAJANASZYMKOWIAK