new in

30 lipca 2011

Musiałam ją kupić. Od razu jak ją zobaczyłam wiedziałam, że muszę ją kupić. Zaintrygowały mnie w niej kolory, w tym sezonie bardzo polubiłam kolor malinowy. Mam ostatnio hopla na motyw serce.. gdzie jest serce to kupuje, kupuje :)
Niech się zrobi ciepło ,bo nie mam jak tych letnich ciuszków wynosić. Pogodo wołam Cię !!

love

28 lipca 2011

Moją wielką miłością jest mój kotek ♥. Ma na imię Adrian i jest ode mnie o rok starszy. Jesteśmy razem prawie 2 lata. Jest dla mnie wszystkim. Wypełnia każdą pustą lukę we mnie. Kocham go nad życie , nie oddała bym go za nic w świecie. Mamy swoje wzloty i upadki.. ale z czasem potrafimy siebie zrozumieć i pomóc sobie w potrzebie. Nie potrafiłabym bez niego żyć. Jesteśmy dla siebie najlepszymi przyjaciółmi, bo jakby miał istnieć dobry związek bez przyjaźni. Zawsze mogę mu się wygadać.. a on mnie ;* Z miesiąca na miesiąc jest coraz lepiej - i niech tak będzie do końca.
Krótko mówiąc jestem : Szczęsliwie ,ze wzajemnością zakochana.♥
love

daajaA

street fashion

26 lipca 2011

Stylizacja street fashion. Zestaw z nowym malinowym nabytkiem.

bluzka - ZARA
legginsy - H&M
trampki - H&M
parasolka - H&M

Trafiłam kilka dni temu na początkującego fotografa, kuzyna mojego chłopaka. Przez przypadek się spotkaliśmy i cyknął parę zdjęć.
Fotografia to dla niego hobby. Robi to co kocha. Aczkolwiek dopiero zaczyna to myślę ,że jest na dobrej drodze do kariery.
Zapraszam Was na jego stronę [ bartoszforman.blogspot.com ]
daajaA

first

25 lipca 2011

Witam Was ;*
Mam na imię Dajana i mam 17 lat. Jest to mój pierwszy blog na blogspocie. Swoją podróż blogowaniem zaczęłam na portalu Pinger. Postanowiłam zrobić coś nowego ,świeżego i tutaj również blogować. Blog będzie zróżnicowany, o wszystkim i o niczym. Masa zdjęć, moje stylizacje, recenzje i tylko to co mi wpadnie do głowy. Mam nadzieję ,że zaciekawi Was mój blog i będziecie z miłą chęcią zagłądać na mojego bloga.
Zaczynamy !! ;)
daajaA
FOLLOW ME @DAJANASZYMKOWIAK